İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşama Dair
  3. Özfilo Güvencesiyle Şehirlerarası Nakliyat

Özfilo Güvencesiyle Şehirlerarası Nakliyat

dijital-evim-ozfilo-guvencesiyle-sehirlerarasi-nakliyat-2021

Özfilo şirketi olarak şehirlerarası nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak 26 yıldır nakliyat hizmetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ve yılların getirdiği tecrübeyle eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan şirketimiz, ayrıca eşyaların güvenliği için ücretsiz sigorta hizmeti de veriyor.

Ücretsiz olarak sunduğumuz sigorta hizmeti sayesinde nakliyat işlemi sırasında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlarında önüne geçilmiş oluyor. Tüm bunların yanı sıra şirketimiz sektörde yaşanan tüm yenilikleri takip ediyor ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel çalışmalar yürütüyor.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Sağlanıyor?

Şehirlerarası nakliyat hizmeti, Özfilo güvencesiyle profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel kadromuz sayesinde şehirlerarası nakliyat hizmetini en kısa süre içerisinde tamamlıyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için sektörün getirdiği tüm yenilikleri sonuna kadar kullanıyoruz.

Nakliyat hizmetini vermeden önce profesyonel kadromuz keşif görevine çıkıyor. Keşif görevinin tamamlanmasının ardından müşterilerimiz ile sigorta ve sözleşme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra sözleşme belirtilen gün ve tarih aralığında taşınma işlemini tamamlıyoruz.

Nakliye hizmeti esnasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için tüm eşyaları özenle koruyor ve titizlikle taşıyoruz. Nakliye hizmetinin tamamlanmasıyla birlikte profesyonel ekibimiz tüm montaj işlemlerini de pratik bir şekilde yapıyor ve gerekli görülmesi halinde eşyaların yerleştirilmesini de tamamlıyor.

Özfilo evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için bizleri arayabilir ve günün her saati internet sitemizi ziyarete ederek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Unutmayın, nakliyat işi tecrübe ve profesyonellik gerektirir.

Özfilo Evden Eve Nakliyat Olarak Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

dijital-evim-ozfilo-nakliyat-olarak-hangi-hizmetleri-sunuyoruz
özfilo güvencesiyle şehirlerarası nakliyat

Özfilo evden eve nakliyat şirketi olarak değerli müşterilerimize 26 yıldır kesintisiz hizmet sunuyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel yöntemlerimiz sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yılların getirdiği tecrübeden yola çıkarak değerli müşterilerimize şu hizmetleri sunuyoruz; Şehirlerarası nakliyat hizmeti, şehir içi nakliyat hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmeti, ofis ve işyeri taşıma hizmeti, eşya depolama ve parça eşya taşıma.

Yukarıda yer alan tüm nakliyat hizmetlerini profesyonel ve dinamik kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm bu nakliye hizmetlerinde uygun fiyat politikasını benimsiyor ve ayrıca ücretsiz olarak sigorta hizmeti de sunuyor.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları 2021 Yılında Ne Kadar?

Şehirlerarası nakliyat fiyatları, daha önceden belirlenen bazı kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. İşte, fiyat politikasına doğrudan etki eden o kriterler;

  • Nakliyat hizmeti verilecek olan şehirlerin uzaklığı fiyatlandırma politikasına doğrudan etki edebilmektedir.
  • Nakliyat sırasında kullanılacak aracın büyüklüğü fiyatlandırma politikasına doğrudan etki edebilmektedir.
  • Nakliyat sırasında taşınacak olan eşyaların miktarı, fiyatlandırma politikasına doğrudan etki edebilmektedir.
  • Nakliyat sırasında kullanılacak asansörün uzunluğu, fiyatlandırma politikasına doğrudan etki edebilmektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra taşınma esnasında yer alacak olan personelin sayısı da fiyatlandırma politikasına doğrudan etki edebilmektedir.

Özfilo şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için “Teklif Al” sayfasını ziyaret edebilir ve formu doldurabilirsiniz. Form doldurma işleminin tamamlanmasıyla birlikte profesyonel ekibimiz en kısa süre içerisinde sizler ile iletişime geçecektir.

Tüm bunların yanı sıra şehirlerarası nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgiye erişebilmek için 0532 362 00 16 nolu WhatsApp numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan iletişim formunu da doldurarak her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle dilediğiniz zaman kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap