1. Ana Sayfa
  2. Yaşama Dair
  3. En İyi Filtre Kahve Makinesi

En İyi Filtre Kahve Makinesi

En İyi Filtre Kahve Makinesi

En iyi filtre kahve makinesi kategorisinde yer alan Sinbo Scm, Philips HD7768, Delonghi ICM15240, Electrolux EKF3300, Beko BKK 4315, Tefal Subito Mug, Arçelik K 8115 IN Love modelleri, filtre kahvenin mükemmel aromasını koruyarak hazırlama konusunda birinci sırada yer alan cihazlardır. Modellerin birçoğunda aroma dengeleme düğmeleri ve kahvenin her daim sıcak servise hazır olmasını sağlayan sıcaklık koruma fonksiyonu bulunur.  Makinelerin dış tasarım detayları modern ve tezgah üzerinde konumlandırmaya uygun, şık çizgiler ile oluşturulmuştur. Geniş karaf kapasiteleri ile geniş kahve servisine imkanı sağlarlar.

Filitre Kahve Makineleri

filitre kahve makineleri

1. Sinbo Scm Kahve Makinesi

Sinbo Scm 2938 kahve makinesi, fonksiyonel yapısı ve minimal tasarımı ile dikkat çeken en iyi kahve makineleri arasındadır. 1,2 litrelik kapasitesi ile öne çıkan makine, kişisel kahve deneyimini sunuyor. Ortalama 179 TL’lik fiyatı ve kahveyi hazırlama aşamasında sunduğu performans tercih edilme sebepleridir. Kahvenin ipeksi dokusunu ve aroma lezzetini koruyan Sinbo Scm, şık dış tasarımı ile mutfak tezgahlarında konumlandırmaya uygunluk taşır.

2. Philips HD7768 Filtre Kahve Makinesi

En iyi filtre kahve makinesi kategorisinde yer alan Philips HD7768/80, seramik öğütücü değirmen bölümü ile dikkatleri üzerine çeken bir cihazdır. Filtre kahve yapımında ihtiyaç duyulan orta ve büyük taneler halinde çekişmiş taze kahveyi hazırlamak ve haznesinde saklamak mümkündür. 10 dakikadan başlayarak 2 saate kadar taze kahveyi sıcak tutma özelliğine sahip olan makine, kahvenin aromasını seramik bölümleri ile koruma altına alır. Zamanlayıcı fonksiyonu ile kahveyi istenilen saate hazırlayan makine, aroma mührü ve güvenlik kilidi fonksiyonları ile kullanım konforunu bir adım öne taşır.

3. Delonghi ICM15240.BK Kahve Makinesi

Delonghi ICM15240.BK, dünya genelinde en çok satışı yapılan ve hakkında olumlu yorumlarda bulunulan kahve makinesidir. Sahip olduğu önden dolum sistemli modeli ile makineyi yerinden hareket ettirmeden kahve doldurmak mümkündür. Konforlu kullanımın yanında şık tasarım sunar. Damlama engelleme sistemi sayesinde kahve israfının önüne geçer. Aroma ayarlama sistemi sayesinde kahveyi kolay içimli ve yumuşak veya sert aromalı hazırlayabilmeye imkan sağlar.

4. Electrolux EKF3300 Kahve Makinesi

Electrolux EKF3300, 1650 ml’lik su haznesi kapasitesi ile öne çıkan bir modeldir. Aynı anda 15 fincan kahveyi hazırlayabilme özelliği ile sınıfının en iyi modelleri arasında yerini alır. Tasarımında hazne kullanımı ile sağlık açısından uygun koşulları sunar. Minimal görünümü ve şık cam detayları ile mutfak tezgahlarında konumlandırmaya uygundur. Çift taraflı su seviyesi göstergesi sayesinde konforlu kontrolü sağlar.

5. Beko BKK 4315 Sunset Kahve Makinesi

Beko BKK 4315 Sunset, birden farklı kahve aromasını dengeli şekilde karıştırma fonksiyonu ile öne çıkar. Sıcaktan etkilenmeyen ve rahatlıkla bulaşık makinesinde temizlenebilen kahve haznesi ile konforlu kullanımı sunar. Minimal tasarımı ile tezgah üzerinde veya dolapta konumlandırılabilir. Zamanlayıcı özelliği ile tercih edilen saate kahve yapımına imkan sağlar.

6. Tefal Subito Mug Filtre Kahve Makinesi

Tefal Subito Mug, pratik tasarımı ile tek tuşla, harika aromaya sahip kahve hazırlayabilmeye imkan tanıyor. İster 1 kupalık ister daha fazla sayıda kahve hazırlamaya imkan tanıyan tasarım, kendi filtresine sahiptir. Bu kapsamda ek kağıt filtre kullanımına ihtiyaç duyulmaz. Damlatmama özelliğine sahip cihaz, kahve israfının önüne geçer. Fiyat ve performans dengesini yakalayan model, evlerde veya ofislerde kullanım için uygunluk taşır. Her daim sıcak ve lezzetli kahve servisine imkan sunar.

7. Arçelik K 8115 KM In Love

Arçelik K 8115 KM, büyük filtre kahve makinelerini kullanmayı tercih edenler için ideal bir seçenek. Cam karafı, 1,8 Lt kapasitesi ile dikkatleri üzerine çeker. 12 fincana kadar kahveyi aynı anda deleme ve servis etme olanağı sunan makine, hafif, orta sertlikte ve sert kahve hazırlamaya imkan tanır. Tat ve aroma seviyelerini ayarlayabilen teknolojisi, bulaşık makinesinde yıkanabilir, hareketli aksesuarları ile konforu sunar.

Saat ayarı ile kahve hazırlanmak istenilen saati önceden ayarlayabilmeye imkan tanıyan tasarım, ofis ve evlerde tercih edilir. En iyi filtre kahve makinesi kategorisinde yer alan Arçelik K 8175, aşırı ısınma emniyeti sayesinde sıcaklık derecesinin yükselmesinde, dinleme moduna geçiş yapar. Enerji tasarrufu sağladığı dinleme modu ardından kahveyi tekrar ısıtarak her daim sıcak servis imkanı sunar.

Yorum Yap

Yorum Yap