İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Sağlıklı Yaşam
 3. Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti

Siyah noktalar yüzlerde oluşan, gözenekleri dolduran ve çoğu zaman kötü görünüşlere neden olan cilt sorunlarından sadece birisidir. Vakumlu siyah nokta temizleme aleti sayesinde bu konudan kurtulmak için adımlar atabilirsiniz.

Siyah noktalar geniş buldukları yüz hücrelerinin içine girebilirler. Her ne kadar yüzünüzü temizliyor olsanız da siyah nokta oluşumunun önüne çoğu zaman geçemeyebilirsiniz. Gözeneklerinizin tahriş olmasına neden olan siyah noktalar dışarıdan görünüş olarak da olukça eksi not almaktadırlar.

Her ne kadar siyah noktalara karşı maskeler piyasada bulunuyor olsa da her zaman bunları kullanmak yeterli çözümü sunmuyor. Vakum Teknolojisi sayesinde cildinizdeki siyah noktaları tek bir seferde çekip alan Siyah nokta temizleme cihazı ile cildinize rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti Nedir?

vakumlu siyah nokta temizleme aleti nedir?

Vakumlu siyah nokta temizleme aleti nedir? Bu cihaz siyah noktalar yüzünden hayatında aldığı çoğu kararda geri adım atan kişiler için tasarlanmıştır.

Cilt temizliği ve bakımı son derece önemlidir. Siyah noktalar yüz üzerinde biriken kirler nedeni ile oluşmaktadır. Her ne kadar maskeler ve sıkma işlemleri ile siyah noktalardan kurtulma şansınız var olsa da kalan bazı siyah noktalar canınızı sıkmaya devam edecektir.

Vakum teknolojisi ile kendini güçlendirmiş olan siyah nokta temizleme aleti, içinde bulundurduğu güçlü teknolojik vakum motoru sayesinde cildinizin gözeneklerinde bulunan siyah noktaları çekip alır.

Hiçbir şekilde acı çekmenize izin vermeyen bu alet ufak bir vakum baskısı dışında hiçbir şey hissettirmiyor ve cildinizin en ince noktalarında işlemler yapmanıza izin veriyor.

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti İşe Yarıyor Mu?

Vakumlu siyah nokta temizleme aleti işe yarıyor mu? Vakumlu siyah nokta temizleme aleti konusunda akıllarda pek çok soru işareti bulunmakta. Bu sorular ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığı konusunda.

Cildinizi doğru şekilde nemlendirdikten sonra ürünü sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Kaldı ki bu konu ile ilgili oldukça fazla video da bulunmakta. Özellikle ünlü Youtuber’lar tarafından yapılan ürün incelemesinde ürünün vakum teknolojisini ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını gözlemlemek mümkün durumda.

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünü kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmakta.  Öncelikle ürünü kullanmadan önce cilt tipinizi gözden geçirmeniz gerekmekte. Hassas ciltler için sorun oluşturabilecek olan bu ürün, yanlış kullanımda ciltte morluklara neden olabilmekte.

 • Uygulanacak alanı doğru şekilde nemlendirin.
 • Buhar uygulaması ile gözeneklerin açılmasını sağlayın.
 • Yüz temizleyici losyonlar ile önce temizliği tamamlayın.
 • Siyah noktaların ve yağ bezelerinin bulundu alan üzerinde uzun süreler boyunca tutum sağlamayın.
 • Cildinizin üzerinde gezdirerek uygulama işleminde bulunun.

Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Aleti Kullananlar

Vakumlu siyah nokta temizleme aleti kullananlar tarafından yapılan yorumlar ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Vakumlu siyah nokta temizleme aleti yorumları nasıl? Ve kullananlar cihaz hakkında ne düşünüyor?

 • Ürün düşündüğümden daha kaliteli, sadece kalite değil vakum gücü olarak da gayet yeterli durumda. İlk almayı düşündüğüm zaman ürünün cildimde işe yaramayacağını düşünüyordum ancak kullanımdan sonra alarak iyi bir adım attığımı fark ettim.
 • Cihaz çekim gücü konusunda oldukça güçlü, doğru şekilde kullanılmadığı zamanlarda cilt üzerinde morluklara neden olabiliyor. Cildinizin üzerinde gezdirerek kullanmanız gerekmekte.
 • Genellikle banyodan sonra kullanıyorum ve aldığım geri dönüş her zaman olumlu olmuyor, çoğu alanı alırken bazı alanlarda siyah nokta kalmasına neden oluyor. Yağ bezelerinin de hepsini çekemiyor.
Yorum Yap

Yorum Yap