İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler
  3. Telefondan Para Kazanma: Para Kazandıran Uygulamalar

Telefondan Para Kazanma: Para Kazandıran Uygulamalar

dijitalevim_teknoloji-para-kazandiran-mobil-uygulamalar-listesi

Günümüzde teknolojinin geldiği seviye itibariyle telefondan para kazanma yolları en çok merak edilen konular arasında. Teknolojinin insanlığa sunduğu bu kolay kazanç seçeneği ile bir çok insan telefondan para kazanma yolları olarak her gün milyonlarca aratma ve araştırma yapıyor. Bu yazıda kolay yoldan telefondan para kazanmak ve telefondan para kazanma uygulamaları gibi konulara yardımcı nitelikte mobil uygulamaları anlatacağız.

1- Pact Telefondan Para Kazanma Uygulaması

telefondan-para-kazanma-para-kazandiran-uygulamalar

Pact; sporculara ve sağlıklı yaşam ideali peşinde olanlar için muazzam bir uygulama. Pact uygulamasının genel mantığı kullanıcılarına sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için belirli görevler vermesine dayanıyor. Bu görevleri belirli günlerde kullanıcılarına bildiriyor ve süre kısıtları ile yerine getirilmesini istiyor. Pact,  telefondan para kazanma alanında değişim ve etkili bir uygulamadır. Görevler genellikle egzersiz ve spor üzerine kurulu bir halde. Kullanıcılar uygulama tarafından verilen bu görevleri yani egzersiz ve spor seanslarını başarılı bir şekilde yerine getirirse kazanç sağlayabiliyor. Pek tabii görevler sayesinde belirlenen hedeflere ulaşmak ana amaç. Hedefleri doğru bir şekilde yerine getirmek adına GPS ve fotoğraf ile uygulama kullanıcıları takip ediyor. Bunun karşılığında hedeflere ulaşan kullanıcılara ödemeler yapılıyor. Ödeme ücretleri uygulama tarafından belirleniyor. Kazanç ödemelerinde herhangi bir sorun da çıkarmıyor. Kullanıcılarının sağlıklı bir hayata devam etmesi ve yaşam kalitesini yükselten Pact, bu alanda olumlu geri dönüşler alıyor.

2- BookScouter Telefondan Para Kazanma Uygulaması

telefondan-para-kazanma-para-kazandiran-uygulamalar

BookScouter; telefondan para kazanma alanında yine önde gelen uygulamalar arasındadır. Uygulama eski kitaplarınızı satarak gelir elde etmenizi sağlıyor. Kitabın barkod numarasını okutarak, güncel piyasa değerine ulaşmak ve o kitaba ihtiyaç duyan kişilere erişmek uygulamanın genel mantığıdır. Eski veya kullanılmayan kitapları bu şekilde nakit gelire dönüştürmek mümkün. Uygulama kaydı oldukça kolaydır ve kullanım açısından muadil uygulamalara göre basit ve anlaşılırdır. Ödeme alanında da yine sorun çıkarmayan bir uygulamadır. 2. El kitap satış uygulamalarının en iyisi olarak bilinir.

3- AppTrailers Uygulaması

telefondan-para-kazanma-para-kazandiran-uygulamalar

AppTrailers; bir izle – kazan mobil uygulamasıdır. Piyasaya yeni çıkmış mobil uygulamaların tanıtım videolarını izleyerek telefondan para kazanma alanında ek gelir sağlanabilecek bir mobil uygulamadır. Henüz tanıtımı yeni yapılmış ve sektöre yeni girmiş mobil uygulamalar genellikle buraya video reklam verirler. AppTrailers, bu uygulamaları kullanıcılara sunar ve kısa tanıtımları izleyen kullanıcılar bu işlem sonucunda gelir elde ederler. Uygulama içindeki videolar 30 saniyeyi geçmiyor ve genellikle 30 saniyeden az videolar ile karşılaşmak mümkün. Bu yol dışında uygulamaya kullanıcılar da video yükleyebiliyor. Yüklenen bu videoların diğer kullanıcılar tarafından beğeni alması durumunda ekstradan kazanç sağlanabiliyor. Uygulamanın kendi içinde bir de döviz sistemi var. Uygulamanın içinde biriktirilen 1000 puan 1 dolara tekabül ediyor. Nakit ödeme aracı olarak PayPal kullanılıyor. Ancak PayPal Türkiye 2016 yılında kapandı. Bu nedenle ister hediye çeki, isterseniz de market kredisi olarak kazanç sağlamak mümkün. Market kredilerini düşük komisyonlar ile nakit kazanca dönüştüren siteler var. Bunları kullanmak da bir seçenek.

4- Money Machine Uygulaması

dijitalevim_teknoloji-para-kazandiran-mobil-uygulamalar-listesi

Money Machine; bir görev yap – kazan uygulamasıdır. Uygulamanın kullanıcılara sunduğu belirli görev dahilinde kazanç sağlamak mümkün. Her gün yenilenen görevler ile kullanıcılar bu uygulamadan ek gelir elde edebiliyorlar. Uygulama; video izleme, uygulama indirip, puan ve yorum bırakma gibi herkesin yapabileceği basit görevler içeriyor. Her teklifin ücreti değişkenlik gösteriyor. Görevlerin fiyatları genellikle uygulama tarafından belirleniyor ve bu limitler dahilinde kullanıcılara ödeme yapılıyor. Uygulama, para birimi olarak dolar kullanıyor. Bu bağlamda telefondan para kazanma alanında yüksek gelir elde etmeni sunuyor.

5- Tap Cash Rewards Uygulaması

money

Tap Cash Rewards; bir uygulama indir – kazan uygulamasıdır. En yeni çıkan oyunları indirip, puan vererek ve yorum yaparak kazanç sağlamaya yarayan basit kullanımlı bir uygulamadır. Bu uygulamanın genel mantığı piyasaya çıkmış ama henüz yeterince tanınmamış oyunları ve uygulamaları tanıtmak ve öne çıkarmaktır. Kayıt olduktan sonra kullanıcılar, kendilerine sunulmuş teklifleri kabul edip, istenen görevleri yerine getirerek kazanç sağlayabiliyorlar. Uygulama dolar üzerinden ödeme yapıyor. Nakit dışında hediye çekleri de dağıtıyor. Nakit konusunda PayPal kullanan uygulamadan Türkiye merkezli nakit ödeme almak mümkün değil. Ancak uygulamanın sunduğu market kredisi seçeneği ile alınan market kredileri, düşük komisyonlar dahilinde nakit kazanca dönüştürülebiliyor. Bu uygulama ile telefondan para kazanma alanında güzel bir hizmet alabilirsiniz. Zamanı olmayanlar için de ekstra olarak uygulama içinde video izleyerek veya diğer basit görevleri yaparak da kazanç sağlanabilecek bir sistem mevcut. İsteyen kullanıcılar bu seçeneğe de yönlenebiliyor.

6- Grabpoints Uygulaması

dijitalevim_teknoloji-para-kazandiran-mobil-uygulamalar-listesi

Grabpoints; izleyerek, görev yaparak, uygulama indirerek ve anket doldurarak dolar kazanabilme imkanı sunan bir mobil uygulamadır. Uygulama içinde kullanıcılara sunulan bu geniş kazanç ağında kazanç sağlamak oldukça kolay. İsteyen kullanıcı bir video izleyerek veya anket doldurarak para kazanabiliyor. Telefondan para kazanma alanında bu uygulama her kesime hitap eden ve isteklere cevap verir nitelik taşıyor. Uygulama her göreve belirli bir ödeme limiti koymuş durumda. Kullanıcılar bu ödeme limitleri dahilinde istenen görevleri yerine getirerek kazanç sağlayabiliyor. Site ödemede para birimi olarak dolar kullanıyor. Ödeme anlamında da sorunsuz ve güvenilir bir imaja sahip.

Türkiye gibi dolar kurunun yüksek olduğu bir ülkede bu tarzda uygulamalar aslında bulunmaz nimet niteliği taşıyor. Sıradan ülkelerde bu tarzda hizmet veren uygulamalar pek kullanılmadığı için (doğrusu oradaki insanlar ihtiyaç duymadıkları için) ülkemizde bir hayli rağbet görüyor. Gelir anlamında ise kur farkı nedeniyle Türk Lirası bazında kazançlar yüksek bir hal alıyor. Bu da otomatik olarak Türkiye merkezli kullanıcıları memnun ediyor. Yani hem uygulama sahipleri hem de kullanıcıların karşılıklı olarak işleri görülüyor. Bu sayede telefondan para kazanma gibi bir kavram ülkemizde git gide geniş çaplı bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap