İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Özellikle küçük işletmelerin ve KOBİ’lerin kullandığı bir program olan Paraşüt muhasebe finansal verilerinizi verimli şekilde yönetmeyi sağlar.

Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?

İşletmeler için avantajlı bir muhasebe programı olan Paraşüt muhasebe kullanıcı dostu olmasıyla bilinir. Cihaz, yer ve zamandan bağımsız olarak işletmenizi çevrimçi kontrol etmeyi sağlayan bu program finansal operasyonlar için ayıracağınız zamanı azaltır. Bu sayede işinizi büyütmeye odaklanmak için daha fazla zamanınız kalacaktır. Özellikle küçük işletmelerin ve KOBİ’lerin kullandığı bir program olan Paraşüt muhasebe finansal verilerinizi verimli şekilde yönetmeyi sağlar. Böylece işletme giderleriniz de azalacaktır.

Paraşüt kullanarak fatura takibi, serbest meslek makbuzu takibi, cari hesap takibi, gelir gider takibi, raporlama, depo ve stok takibi, e- arşiv ve ihracat faturası gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Raporlama, tahsilat ve fatura işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde yapmanızı sağlayan bu uygulama size ek özellikler de sunar. Bunlar arasında e-serbest meslek makbuzu, e-fatura, e-ihracat faturası, banka entegrasyonu, CRM entegrasyonu, online tahsilat, e-ticaret entegrasyonları, mağaza yönetimi entegrasyonu gibi özellikler yer alır. Tüm bu özelliklere sahip olabilmeniz için Paraşüt e-ticaret entegrasyonu yapmanız tavsiye edilir.

Neden Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu?

paraşüt muhasebe entegrasyonu nedir, nasıl yapılır?
paraşüt muhasebe entegrasyonu nedir, nasıl yapılır?

Finansal verilerinizi pratik bir şekilde yönetmenize yardımcı olan Paraşüt e-ticaret entegrasyonu size işlem kolaylığı sağlar. Temel muhasebe bilgilerini öğrenmenize katkıda bulunan bu program aynı zamanda geniş teknik bilgilere ihtiyaç duymadan işletmenizin muhasebe işlemlerini yürütebilmenize katkıda bulunur. Kullanacağınız program ile müşterilerinizle alakalı hesapları, ürün stok kontrolünü, alış ve satış işlemlerinizi yönetim paneli üzerinden rahatça yapabilirsiniz.

Paraşüt muhasebe programı ile sanal pazar yerlerindeki satışlarınıza ait fatura oluşturabilir, e-arşiv ile e-fatura gönderebilir, bütün nakit işlemlerinizi tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tek panel kullanmanız zamandan tasarruf etmenizi de sağlayacaktır. Dilerseniz programı kullandığınız diğer ödeme yöntemleri ile de birleştirebilirsiniz. Özellikle Trendyol, n11, Gittigidiyor ve Amazon gibi büyük pazar yerlerindeki faturalarınızı Paraşüt e-ticaret programı ile daha pratik şekilde oluşturabilirsiniz.

Paraşüt Muhasebe Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Muhasebe işlemlerini web tabanlı ve anlaşılır hale getiren Paraşüt muhasebe programı için herhangi bir kuruluma ya da sunucuya ihtiyaç yoktur. E-ticaret sitesini yeni kuran işletme sahipleri de bu programdan bu faydalanabilirler. Bunun için hiç vakit kaybetmeden Kobisi üzerinden e-ticaret mağazanızı oluşturabilir ve entegrasyon yapmak için ilk adımı atabilirsiniz. Kobisi ekibi başta entegrasyon olmak üzere online mağazacılık hakkında merak ettiğiniz her konuda size profesyonel destek sunar. Bu sayede dilediğiniz entegrasyonu hızlı ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Her bir entegrasyon size kolay kullanım, tek panel üzerinden yönetim gibi avantajları da beraberinde getirir.

Yorum Yap

Yorum Yap