Kendine Hayran Bırakan Instagram Hesapları

Kendine Hayran Bırakan Instagram Hesapları

Kendine Hayran Bırakan Instagram Hesapları

2010 yılında hayatlarımıza giren Instagram o günden bugüne büyük bir gelişim göstererek akıllı cihazlarımızın ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmeyi başardı. Günümüzde özellikle genç nesilde Instagram kullanmayan birilerini bulmak neredeyse imkansız. Ancak bu denli büyük bir platformda hayran bırakacak cinsten paylaşımlar yapan insanları bulmakta bir o kadar zor. Özellikle de saçma sapan sosyal medya trendlerine bakıp benim gibi ne yeyip içiyor lan bunlar diyorsanız.

İşte bu düşüncelerle yazıyorum bu makaleyi. Karışınızda severek takip ettiğim ve her bir paylaşımı ile bir kez daha hayran olduğum Instagram hesapları.

Hayranlara Fısıldayan Adam Allan Dixon

You’re only GORGEOUS!! ?? @quokkahub sends their love ? – #quokkahub #quokka #instaquokka #perth #happyquokkamonday #quokkaselfie #animalselfie #rottnestisland #rottnest #westernaustralia #australia

29 yaşındaki İrlanda’lı Allan Dixon Dr. Dolittle’ın gerçek yaşamdaki hali. Ona herkes hayvanlarla konuşan adam diyor çünkü kendisi hayvanlar ile çektiği selfy fotoğraflarını Instagram hesabında yayınlayarak görenleri kendine hayran bırakıyor. Benim evdeki kedimle bile selfy çekmem mümkün değilken Allan Dixon bunu vahşi hayvanlarla yapıyor. Bana da özenmek kalıyor.

Lezzetli Sanat Bu Olsa Gerek

“Dans la forêt enchantée de Oukybouky” in French theaters October the 4th with @littlekmbo ! #ad #danslaforetenchanteedeoukybouky #oukybouky #hakkebakkeskogen #cinema #qvistenanimation #animation

Norveçli yemek sanatçısı Ida Skivenes ile tanışın. Bu hanımefendi öyle yemekler yapıyor ki yemeye kıyamazsınız. Özellikle evde minik afacanlar varsa bu sayfa tam size göre incelemeden geçmeyin derim.

Göz Atmak İster Misin? :  WhatsApp'ta Engellenen Kişiye Mesaj Atmak
2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir