1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Focus Kapı Otomasyon Sistemlerinden Seksiyonel Kapı Çözümleri

Focus Kapı Otomasyon Sistemlerinden Seksiyonel Kapı Çözümleri

dijital-evim-focus-kapi-otomasyon-sistemlerinden-seksiyonel-kapi-cozumleri

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak değerli müşterilerimize profesyonel bir şekilde seksiyonel kapı çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman personellerimiz, müşterilerimizden gelen tüm talepleri en ince ayrıntısına kadar inceleyip çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştiriyor.

Şirketimiz, 18 yıldır kesintisiz olarak değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Tüm bunların yanı sıra Focus kapı otomasyon sistemleri olarak sektörün getirdiği tüm yenilikleri takip ediyor ve kendimizi geliştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak isteyen şirketimiz, müşterilerimize farklı alanlarda da hizmetler sunuyor.

Seksiyonel Kapı Çeşitleri Neler?

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak, seksiyonel kapı çeşitlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. 18 Yıldır kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimize Full Vision kapı, endüstriyel kapı ve garaj kapısı olmak üzere farklı alanlarda seçenekler sunuyoruz.

Full Vision kapı olarak sunduğumuz bu seçenek, genellikle otomobil galerilerinde ve çeşitli kafe ile restoranlar da kullanıyor. En tepeye kadar cam tavan seçeneğine sahip olan bu ürün, bulunduğu konuma apayrı bir şıklıkta katıyor.

Endüstriyel kapılar ise sanayilerde ve soğuk hava depolarında tercih ediliyor. Oldukça korunaklı bir yapıya sahip olan bu ürünler, aynı zamanda bulunduğu konumu hava akımlarından koruyabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra garaj kapıları da genellikle bireysel müşterilerimiz tarafından tercih ediliyor. Müşterilerimiz, garaj kapısı siparişi vererek özel araçlarını güvence altına alıyor ve onları koruyor.

Seksiyonel Kapılar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Seksiyonel kapı kullanım alanı oldukça geniştir. Uzman personellerimiz tarafından özenle yapılan bu kapılar, fabrika giriş ve çıkışlarında, marketlerde, AVM’lerde, otomobil galerilerinde, hangar kapılarında ve çeşitli dükkanlarda tercih edilmektedir.

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak sunduğumuz bu ürünler 2 yıl boyunca garantilidir. Kullanıcı kaynaklı olmayan tüm arızlarda, uzman personellerimiz en kısa süre içerisinde arızaya müdahale edebilmektedir.

Seksiyonel Kapıları Neden Tercih Etmeliyim?

Seksiyonel kapı çeşitleri, çeşitli nedenlerden ötürü tercih edilebilmektedir. Birçok kişi bu ürünleri genellikle koruma amacıyla satın almaktadır. Korunma amacıyla satın alınan bu ürünler, bulunduğu konumu hırsızlardan korumakta ve her türlü hava olayına karşı bulunduğumu konumu güvence altına almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bu kapı türü dekoratif amacıyla da tercih edilmektedir. Focus kapı otomasyon sistemleri olarak söz konusu kapı türünü gelen talepler doğrultusunda en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Ayrıca, teslimatın yanı sıra uzman personellerimiz, bu kapı türünün montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor.

Seksiyonel Kapı Fiyatları Ne Kadar?

dijital-evim-seksiyonel-kapi-fiyatlari-ne-kadar
seksiyonel kapı

Seksiyonel kapı fiyatları, müşterilerimizden gelen taleplere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat, 2021 yılı içerisinde belirlenen standart fiyatlarımız ise aşağıdaki gibidir;

  • 2500X2500 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 6,840 TL,
  • 3000X3000 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 7,760 TL,
  • 3500X3500 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 9,080 TL,
  • 4000X4000 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 10,300 TL,
  • 4500X4500 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 11,1870 TL,
  • 5000X5000 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 13,640 TL,
  • 5500X5500 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 16,280 TL,
  • 6000X6000 Cm boyutuna sahip olan kapı türü: 19,620 TL olarak belirleniştir.

Seksiyonel kapı türü hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için bizleri 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde yer alan ofisimizi de ziyaret ederek her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap