İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Gündem
 3. Profesyonel Şehir İçi Nakliyat Fiyat Avantajları
Trendlerdeki Yazı

Profesyonel Şehir İçi Nakliyat Fiyat Avantajları

İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti başta olmak üzere tüm nakliye işlerinde, değerli müşterilerimize asansör hizmeti de sunuyoruz.

Profesyonel Şehir İçi Nakliyat Fiyat Avantajları

Şehir içi nakliyat hizmeti, hiç kuşkusuz günümüzün en çok rağbet gören hizmetlerinden biridir. Özellikle son dönemlerde birçok kişi şehir içi ev taşıma işi için nakliyat firması arayışına girmiştir. Her ne kadar ülkemizde yüzlerce farklı nakliyat şirketi olsa da ne yazık ki birçoğu istenilen kalitede değildir. Bu sebepten dolayı da nakliyat firması arayan kişiler oldukça zor durumda kalabilmektedir.

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak yılların getirdiği tecrübeyle değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Başta İstanbul şehir içi nakliyat olmak üzere birçok farklı alanda güvenle faaliyetlerimize sürdürüyoruz. Nakliye esnasında değerli müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyor ve taşınma işlemini maksimum özveri ile gerçekleştiriyoruz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak tecrübeli personelimiz ile şehir içi nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. Nakliye hizmeti verdiğimiz değerli müşterilerimizi de en üst düzey de güvence altına alıyoruz. İşte, Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sunduğumuz şehir içi eşya taşıma hizmetinin tüm ayrıntıları…

 • Şehir içi ev taşıma işlemine başlamadan önce öncü ekibimiz adresine geliyor ve ücretsiz keşif hizmeti sunuyor.
 • Keşif hizmetinin tamamlanmasıyla birlikte değerli müşterilerimiz ile sözleşme imzalıyoruz. Değerli müşterilerimiz ile yapılacak olan sözleşmelerde işin başlama zamanı, işin bitiş zamanı ve fiyat bilgisini ayrıntılı olarak yazıyoruz.
 • Sözleşme imzalama işlemini gerçekleştirdikten sonra ayrıca yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirebilmek için eşyaları da ücretsiz olarak sigortalıyoruz.
 • Bu işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte ekibimiz yapılan anlaşma doğrultusunda adresine geliyor ve eşyalarınızı özverili bir şekilde taşımaya başlıyor.
 • Tüm bunların yanı sıra yeni adresinizdeki beyaz eşya kurulum işlemlerini de yine ekibimiz güvenle yapıyor.

Yukarıda da görüldüğü üzere Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak değerli müşterilerimizin memnuniyet düzeyini en üst düzeye çıkarabilmek için planlı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şehir İçi Ev Taşıma Hizmetinde Asansör Kuruluyor Mu?

özfilo evden eve nakliyat-asansörlü taşımacılık
özfilo evden eve nakliyat-asansörlü taşımacılık

İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti başta olmak üzere tüm nakliye işlerinde, değerli müşterilerimize asansör hizmeti de sunuyoruz. Asansör hizmeti sunmadan önce öncü ekibimiz ücretsiz olarak adresinizde keşfe çıkıyor ve kurulacak olan asansörün tipini belirliyor. Ardından, nakliye esnasında uzman personelimiz asansör kurulumu gerçekleştiriyor.

Kurulacak olan asansör ile taşınma işlemi oldukça kısa süre içerisinde tamamlanıyor ve eşyalarınızda güvence altına alınmış oluyor. Tüm bunların yanı sıra, asansör kurulumuyla birlikte personel sayısı da azalmakta ve bu durum fiyatlandırmaya da olumlu yönde yansımaktadır.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Fiyatı Ne Kadar? | 2021

İstanbul şehir içi nakliyat fiyatı, eşyaların durumuna ve mesafeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenden ötürü fiyatlandırma politikamız hakkında ayrıntılı fikir sahibi olmak için ofisimizi ziyaret edebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Özfilo Evden Eve Nakliyat İletişim

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak başta İstanbul olmak üzere ülkemizin tamamında nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzman personelimiz ve yılların getirdiği tecrübe sayesinde değerli eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Nakliye hizmetlerimiz hakkında fikir almak ve randevu talebinde bulunmak için 0532 362 00 16 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra info@ozfilonakliyat.com adresine mail atabilir ve bizlere iletişime geçebilirsiniz.

Şehir içi nakliyat hizmetimizin yanı sıra bizleri arayarak şehirlerarası nakliyat, eşya depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve komple bina nakliyatı hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Özfilo Evden Eve Nakliyat firması olarak 26 yıldır olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 5 ay önce

  Bu dönemlerde ev taşıyorum mağlum iyi nakliyatçı bulmak zor o yüzden aşırı işime yaradı mükemmel olmuş çok teşekkür ederim elinize sağlık

 2. 5 ay önce

  Nakliye firması hakkında çok güzel bir yazı olmuş gerçekten emeğinize sağlık öğrenmiş oldum sayenizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir