İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Focus Kapı Otomasyon Sistemlerinden Fotoselli Kapı Hizmetleri

Focus Kapı Otomasyon Sistemlerinden Fotoselli Kapı Hizmetleri

dijital-evim-focus-kapi-otomasyon-sistemlerinden-fotoselli-kapi-hizmetleri

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak değerli müşterilerimize fotoselli kapı çözümleri sunuyoruz. 18 Yıldır aktif olarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve sektörün getirdiği yenilikleri takip ediyoruz. Ayrıca, teknolojinin getirdiği tüm imkanlardan da sınırsız bir şekilde yararlanıyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan nadir şirketlerden biridir. Hiç kuşkusuz referans listemizde yer alan şirketlerde bunun en temel göstergesidir. Sizlerde uzman personellerimizin tecrübelerinden yararlanarak hizmet almak istiyorsanız en doğru seçimi yapmak üzeresiniz.

Fotoselli Kapı Çeşitleri Nelerdir?

Fotoselli kapı çeşitleri, kullanım alanlarına göre oldukça fazladır. Firmamız aşağıda yer alan kapı çeşitlerinde profesyonel çözümlerini değerli müşterilerimize sunmaktadır. İşte, bu kapı türünün çeşitleri;

  • Yana kayar kapılar,
  • Teleskopik kapılar,
  • Hermetik kapılar ve
  • Açkı mekanizma sistemleri.

Yana kayar kapılar, genellikle AVM giriş ve çıkışlarının oldukça yoğun olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Teleskopik kapılar ise işletmelerde ve hastanelerde kullanılmaktadır. Hermetik kapı olarak adlandırılan kapı türü ise ses ve ısı yalıtımına sahiptir. Bu kapı türü genellikle ameliyathane girişlerinde tercih edilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra açkı mekanizme sistemleri olarak adlandırılan bir kapı türü de bulunmaktadır. Bu kapı türü el değmeden açılabilen bir teknolojiye sahiptir. Focus kapı otomasyon sistemleri tarafından üretilen kapılar hakkında ayrıntılı bilgiler edinmek için bizleri 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Çözümünü Neden Tercih Etmeliyim?

dijital-evim-fotoselli-kapi-cozumunu-neden-tercih-etmeliyim
fotoselli kapı

Fotoselli kapı, başta Türkiye olmak üzere birçok farklı ülkede oldukça sık tercih edilmektedir. İşletme sahipleri bu kapı türünü öncelikli olarak güvenliği sağlamak amacıyla kullanmaktadır. Güvenliğin yanı sıra bu kapı türü sessiz bir ortam yaratılması amacıyla da kullanılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra esnek bir çalışma yapısına sahip olan bu kapı türü bazı işletmelerce dekoratif amaçla da tercih edilmektedir. Elektrik kesintilerinde elle açılabilen bu kapı türü, birçok işletmeye ayrıcalıklı avantajlar sunmaktadır.

Ayrıca, Fotoselli kapı türü ameliyathanelerin ve laboratuvarların güvenliğini sağlamak amacıyla da hastaneler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen kapıların kullanım ömrü ise oldukça fazladır.

Fotoselli Kapı Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Fotoselli kapı türü, hemen hemen birçok işletmede ve lokasyonda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Fakat, bu kapı türünün en çok kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir; Ofis girişleri, hastane girişleri, ameliyathane girişleri, AVM girişleri, apartman girişleri, lavabo girişleri, havaalanı girişleri, rezidans girişleri, plaza girişleri ve dükkân girişlerinde bu kapı türü tercih edilmektedir.

Oldukça sık tercih edilen bu kapı türü Focus kapı otomasyon sistemleri tarafından garanti altındadır. Kullanıcı kaynaklı olmayan tüm arızalarda teknik ekibimiz değerli müşterilerimize onarım hizmeti sunmaktadır. Onarım hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilmek için bizleri 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sunduğumuz Diğer Hizmetler Neler?

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak değerli müşterilerimize oldukça farklı alanlarda hizmetler sunmaktayız. İşte, müşterilerimize sunduğumuz o profesyonel çözümler; Seksiyonel kapı, fotoselli kapı, yükleme rampaları, yükleme körüğü, yüksek hızlı PVC kapılar, bahçe kapısı otomasyonları, kepenk sistemleri, bariyer sistemleri, PVC perde ve döner kapı hizmetlerini değerleri müşterilerimize sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere erişmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fotoselli kapı hizmetleri, diğer hizmetlerimizde olduğu gibi Focus kapı otomasyon sistemleri güvencesi altındadır. Söz konusu kapı türü başta olmak üzere diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da fiyatlandırma politikamıza erişebilmek için bizleri 0 216 312 28 08 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz. Ayrıca, her türlü soru ve görüşlerinizi de info@focuskapi.com adresinden iletebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap