İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema - Dizi Film Önerileri
  3. Megan Fox Filmleri Arasında En İyi 7 Yapım

Megan Fox Filmleri Arasında En İyi 7 Yapım

dijital-evim-megan-fox-filmleri

Bu yazımızda sizlerle en başarılı Megan Fox filmlerini paylaşmak istedik. Mankenlik kariyerinden sinemaya uzanan bir yolculukta başarılı olan Megan Fox, önemli filmlere imza atmıştır. Güzel oyuncu, Hollywood filmlerinin aranılan yüzü haline gelmiş ve pek çok filmde başrolde bulunmuştur. İşte, sizler için en en başarılı Megan Fox filmleri ve TV şovları listemiz.

Megan Fox Filmleri Listesi

Megan Fox filmi listesinde başarılı kadın oyuncunun en özel yapımları yer alıyor. Adını Transformers serisi ile duyuran güzel oyuncu, kariyerine kaldığı yerden devam ediyor. Megan Fox, hem güzelliği ile hem de oyunculuktakş başarısı ile son dönemlerin en popüler yüzleri arasında da yerini alıyor. Gelin, güzel oyuncunun en özel filmlerine daha da yakından bakalım:

1-     Kariyerinin İlk Megan Fox Filmleri Serisi: Transformers

Megan Fox’un başrol oyunculuğunu ilk yaptığı film Transformers oldu. Genç model, beğenilen ve çok sayıda izleyici kitlesine sahip olan filmdeki başarısı ile oyunculuğundan söz ettirdi. Filmde hırsız bir babanın güzel kızını canlandıran Megan Fox, güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Filmde yaşadığı aşk ve tutkuyu seyirciye verebilmesi ile başarılı bir oyuncu olduğunu da kanıtlamıştır. En iyi kadın oyuncu ödülünü ve oyunculuk kariyerinde ki başarısını Transformers filmi ile kazanmıştır.

2-     How to Lose Your Friends and Alienate People

Film, macera dolu konusu ile en iyi Megan Fox filmleri arasında yer almıştır. Başrolde olmadığı halde güzelliği ile filmde dikkatleri çeken Megan Fox, ön planda olmayı da başarmıştır. Sidney Young Newyork’ta başına geleceklerden habersizdir. Ünlülerin yer aldığı bir kentte sevmediği, eleştirdiği her şeyin içerisinde olacaktır. New York dergisinde işe başlamasının ardından hayatı tamamen değişecek, peki buna uyum sağlayacak mı dersiniz? Dost Kazığı 7.6 imdb puanı ile sinemaseverlerin beğenisini kazanmıştır. Komedi türünde yer alan filmde Megan Fox’un güzelliği ve çekiciliğinden çokça bahsedildi.

3-     Korku Türünde Başarılı Yapım: Jennifer’s Body

Jennifer’s Body, fantastik, gerilim, korku türünde yer alan gençlik filmidir. Başrolünde yer alan Megan Fox, Jennifer adında küçük bir kasabada yaşayan bir güzel kızı canlandırıyor. Talihsiz bir yangından sonra Jennifer’da olan değişiklik lisedeki bütün erkekleri etkileyecektir. Ondaki değişikliğin tek farkında olan Needy’i olur. Sevdiği kızın bir şeytana dönüştüğünü anlaması biraz zaman alacaktır. Jennifer okulundaki erkeklerden beslendiğini anlar. Tek tek cinayetler işlemeye başlar. Güzelliğine karşı koyamayan her erkek onun kurbanı olur. Her şey beklediği gibi gitmez, ısırdığı halde elinden kurtulan bir kişi vardır. Ve özelliklerinin bir kısmı ona geçecektir.

4-     Başarılı Megan Fox Filmleri Arasında: Jonah Hex

En iyi Megan Fox filmleri arasında liste başlarında yer alan Jonah Hex de büyük ses getiren filmler arasındadır. Jonah Hexi ailesini ve sevdiklerini kaybetmiş biridir. Başına gelenlerin intikamını almak için fırsat kollar. Ordudan gelen bir teklif ile planlarına kavuşacak ve başına gelenlerin intikamını alacaktır.

5-    Passion Play

Dram filmi olan Passion Play, Megan Fox’un bir diğer filmidir. Sirkte yaşamını sürdüren bir karakteri canlandıran Megan Fox, burada yaşadığı tutku dolu aşk ile maceralara açılır. Sirkten kaçmayı ve yeni bir hayata başlama hayali kuran Mickey ve Lily olacaklardan habersizdir. Birbirlerine olan aşkları ile yola çıktıklarında bu macerada başlarına gelmeyen kalmaz. Sirkten kaçmalarının ardından sirkin ileri gelen mafyası olanları öğrenir ve hedefi onları yakalamak olur. Peşlerine düşen mafyadan kurtulmak hiç kolay olmayacak. Yaşayacakları hiçbir zorluk, aşklarının önünde engel olamaz.

6-     Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

Ninja Kamlumbağalar filmi, macera, aksiyon filmi olan yaratıcı ve keyifli senaryosu ile en iyi Megan Fox filmleri arasında yer alır. Çizgi sinemanın vazgeçilmezlerinden olan Ninja Kaplumbağaların beyaz perdede versiyonu da oldukça etkilidir. Megan Fox da filmde April O’Neil karakteri ile karşımıza çıkıyor. Kaplumbağaların düşmanına karşı verdiği maceralar ile sürükleyici bir film olmuştur.

7-     This is 40

Orta yaş krizinde olan bir çiftin maceralarından oluşan komedi filminde evlilikte yer alan sorunlara yer verilmiştir. Çocuk büyütmenin zorluklarını komik bir dile getiren filmde Megan Fox başrol olan Debbie’nin yanında çalışan bir personel rolünde yer alır. Aile içinde gerçekleşen sorunların ve evlilik yürütmede yaşananları esprili bir dil ile konu alınması seyredenleri güldürmeyi başarmıştır.

dijital-evim-megan-fox-filmleri

Bu yazımızda sizlerle en başarılı Megan Fox yapımlarını paylaştık. Megan Fox filmleri izle seçeneğinden de genç oyuncunun en özel filmlerine göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan “Bergüzar Korel Filmleri Nelerdir? Hangi Dizilerde Oynamıştır?” yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap