1. Ana Sayfa
  2. Sinema - Dizi Film Önerileri
  3. Hakan Muhafız 4 Sezon Hakkında Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

Hakan Muhafız 4 Sezon Hakkında Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

hakan-muhafız-4-sezon

Bildiğiniz üzere Netflix platformu, Hakan Muhafız 4 sezon için beklenen tarihi yayınladı. Sevilen Türk dizisinin Netflix’te 9 Temmuz tarihinde yayınlanması bekleniyor. Hakan Muhafız 4 sezon fragmanı da yayınlandığı andan itibaren dizinin popülaritesini arttırmayı başardı. 3 sezon boyunca izleyenlere heyecanlı anlar yaşatan diziyi yeni sezonunda da çeşitli olaylar bekliyor olacak. Dizi, Netflix platformu üzerinden tüm sezon bölümleri ile birlikte yayınlanacak.

Netflix, Hakan Muhafız için anlaştığında tarihler 2018 senesini gösteriyordu. Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliğini de taşıyan bu yapım büyük ilgi görmüştü. Fantastik diziler arasında da kısa sürede yükselen yapımın 4. sezonu da kısa dizi sezon finaline girdikten kısa bir süre sonra duyuruldu. Biz de yayın tarihi bu kadar yaklaşmışken Hakan Muhafız’ın son sezonu hakkında bilinenleri sizler için derledik.

Hakan Muhafız Dizisinin Konusu

Hakan Muhafız 4 sezon hakkındaki detaylardan önce dizinin konusuna yönelik kısa bir bilgilendirmede bulunmak istedik. The Protector adıyla pek çok ülkede de yayınlanmayı başaran bu yapım fantastik diziler arasında dikkat çekiyor. Türkiye’nin ilk süper kahraman dizisi de olan Hakan Muhafız, pek çok izleyiciden de tam not almayı başardı.

Dizide başlarda sıradan bir hayata sahip olan Hakan isimli gencin başına gelen fantastik olaylar anlatılıyor. İstanbul’da sakin bir yaşam süren Hakan, kendisine tanınan bir görev sayesinde farklı güçleri olduğunu keşfediyor. İstanbul, ölümsüzler olarak adlandırılan bir ırkın tehdidi altına girdiğinde koca şehri kurtaracak olan tek kişi Hakan olacaktır.

Hakan Muhafız, konusu itibariyle İstanbul’un tarihine de bir nebze olsun ışık tutmayı başaran bir yapımdır. Tarihler boyunca süregelen bir mücadelenin anlatıldığı filmde Hakan Muhafız, acaba başarılı olabilecek midir?

Hakan Muhafız 4 Sezon Hakkında Detaylar

Hakan Muhafız 4 sezon fragman versiyonu ile 3. sezondan kısa bir müddet sonra ekranlara geri döneceğini duyurdu. Dizinin 3. sezonu biteli henüz 4 ay olmuşken Hakan Muhafız’ın yeni sezonu hakkında detaylar da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte dizinin gidişatı konusunda da bazı ipuçlarının yakalandığını söyleyebiliriz. Bu ipuçlarından biri de yeni sezonun geçmiş odaklı bir sezon olacağı yönündedir.

Hakan Muhafız, yeni sezonunda 1459 senesine yoğunlaşmış bir yapım olacak. 3. sezon itibariyle kendisini ölümsüzler ordusundan kurtarmaya çalışan Hakan, bu yolda İstanbul’un serin sularına atlamıştır. Hakan gözlerini açtığında ise kendisini 1400’lü yılların İstanbul semalarında bulacaktır.

Geçmişe yönelik çekilen bu yeni sezonda Hakan Muhafız’ın daha önce yapmış olduğu hataların önüne geçmesi amaçlanıyor. Hakan, kendisine tanınan bu yeni şans itibariyle bu defa İstanbul’u kurtarmayı her şeyden daha fazla istiyor. Dizinin son sezon fragmanında Hakan’ın ve İstanbul’un geçmişine yönelik bir takım detaylar da bulunuyor.

Hakan Muhafız 4 Sezon Final Sezonu Mu?

hakan-muhafız-4-sezon

Hakan Muhafız 4 sezon ne zaman sorusuna Netflix Türkiye yetkilileri 9 Temmuz 2020 tarihini göstermişlerdi. Dizinin 3. sezonundan kısa bir sonra ekranlara dönmesi hayranları oldukça memnun etmişe de benziyor. 2020 yılı itibariyle pandeminin tüm dünyada yayılması pek çok dizi ve filmin çekimlerine ara verilmesine de neden olmuştu. Fakat çekimleri çok önceden yapılan 4. sezon, sizleri daha fazla bekletmeden ekranlara geri dönecek.

Hakan Muhafız’ın 4. sezonu ne yazık ki final sezonu olarak da yayınlanmış olacak. Diziyi doğru bir zamanda ve çok uzatmadan bitirmek isteyen yapımcılar final sezonu için güzel bir son hazırladı. Bu da dizinin tadında kalmasını ve uzun yıllar boyunca hatırlanmasını sağlayacak gibi duruyor. 9 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan final sezonunu Hakan Muhafız 4 sezon izle seçeneğinden Netflix platformu üzerinden izleyebilirsiniz.

Hakan Muhafız Oyuncu Kadrosu

hakan-muhafız-4-sezon

Netflix Türkiye’nin ilk göz ağrısı olan Hakan Muhafız’ın oyuncu kadrosu da ülkemizin en popüler oyuncularını bir arada toplamışa benziyor. Dizide başrollerde Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü’yü bulabilirsiniz. Bu iki popüler ve yetenekli ismin yanında Okan Yalabık, Taner Ölmez ve Miray Daner gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Tüm bu isimleri aynı zamanda Ergin Öztürk, Çiğden Selisik Onat, Ayşe Melike Çerçi ve Saygın Soysal gibi önemli oyuncular da takip ediyor. Dizinin yeni sezonu bazı sürpriz sevilen oyuncuları da bünyesinde barındıracağını duyurdu.

Yorum Yap

Yorum Yap