İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema - Dizi Film Önerileri
  3. En İyi Netflix Dizileri! Bu 10 Netflix Dizisini İzlemeden Ölmeyin!

En İyi Netflix Dizileri! Bu 10 Netflix Dizisini İzlemeden Ölmeyin!

En iyi Netflix Dizileri

Netflix dizi önerileri listemizde bulunan diziler sayesinde hayata bakış açınızda bazı farklılıklar olabilir. Dizilerde yer alan karakterler, onların hayatı ve dizini hikayesi düşünce dünyanıza yenilikler getirebilir. Her bir dizide ele alınan konular kaliteli bir işçiliğin örneğidir.  Netflix, birçok dizi yayınlayan bir internet dizi platformudur. Son zamanlarda bir hayli fazla dizi ortaya konmuştur. Fakat aralarında öyle diziler vardır ki mutlaka izlemeniz gereken yapımlardır. İşte birbirinden değerli 10 muhteşem en iyi netflix dizileri

10 Muhteşem En İyi Netflix Dizileri Listemiz

1- La Casa De Papel

En iyi netflix dizi önerileri listemize fenomen bir dizi ile başlayalım. Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve sosyal medyayı sallayan Netflix yapımı La Casa de Papel. Dizi izleme kültürüne sahip olmayan birçok insanın bile ismini bildiği İspanyol yapımı bu dizi sizleri heyecan verici bir hikayeye davet ediyor.

İlk başlarda İspanyol bir kanal için çekilen dizi Netflix bünyesinde tüm dünyada tanındı ve beğenildi. Bir grup soyguncunun hayatını izleyeceğiniz dizi 2017 yılında yayınlandı. En son 3. Sezonu yayınlanan diziye henüz başlamadıysanız şuan doğru zaman olabilir.

[irp posts=”2556″ name=”2019 İmdb’de İlk 10’a Giren Filmler”]

2- Black Mirror

Black Mirror izleyenler önce bir düşünüyor sonra da dizinin etkisinden çıkamıyor. Her bölüm ayrı hikaye ve oyuncu kadrosundan oluşan bu dizinin en son 5. Sezonu yayınlandı. Ayrıca 2 adette filmi vardır.

İlk iki seoznu bir İngiliz kanalında yayınlanan diziyi, Netflix dizi platformu 2015 yılında satın aldı. Bu tarihten itibaren Netflix’in kalitesi ile bölümler çekilmeye başlandı. Teknofobi yükselişinde büyük bir etki oluşturan fenomen dizi sizleri bekliyor.

3- Narcos

Netflix dizi önerileri listemize Pablo Escobar hayatı ile devam ediyoruz. Ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ın nasıl büyük patron olduğunu ve hayatını merak ediyorsanız bu dizi tam sizlik. Toplamda 3 sezon süren vere 2017 yılında final yapan dizi birçok alanda ödül aldı. Netflix’in en sevilen dizileri arasında yer alıyor.

4- Stranger Things

Netflix dizi önerileri listemizde sizleri ürpertecek bir hikayeye sahip dizi ile devam edelim. 80’ler konseptinin en güzel işlendiği dizilerden biri olan Stranger Things dizisini izlerken tüyleriniz diken diken olacak. Her bölümde garip ve ürpertici olayların işlendiği dizi küçük bir çocuğun ortadan kaybolması ile başlıyor. Bu olaydan sonra küçük bir kasada bir grup arkadaşın başına çeşitli olaylar geliyor. Bu grubun başlarına gelen olayları izlerken ürpereceğinizi garanti veriyoruz.

5- 13 Reasons Why

Hannah Baker 17 yaşında intihar eden genç bir kız. Dizinin hikayesini de bu kızın intihar etme sebebi oluşturuyor. Dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesine sahip bu dizinin 3 sezonu yayınlandı ve dördüncü sezon için de onay alındı. Her bölümde genç kızın intiharına ilişkin yeni bir konunun işlendiği dizi sizi kendine hayran bırakacaktır.

6- Messiah

En iyi netflix dizi önerileri listemize 2020 yılının en çok konuşulan dizisi Messiah ile devam ediyoruz. Dizi bölge olarak Orta Doğu ve Amerika bölgelerini kapsıyor. Orta Doğu’da ortaya çıkan mucizevi bir adamın hikayesi konu alınıyor. Bu adam hakkında halk ikiye bölünüyor. Bir grup adamın Mesih olduğunu iddia ederken bir diğer grup ise sahtekar olarak görüyor. Sosyal medyada çokça konuşulan diziyi izlemenizi öneriyoruz.

7- After Life

Kansere yenilen eşini toprağa verdikten sonra hayatı değişen Tony’nin hikayesi sizi hem güldürecek hem de hüzne boğacak. Kara mizahın en güzel temsilcilerinden biri olan bu dizinin ilk sezonu çok beğenildi. Dizinin başrolü aynı zamanda senaryonun da sahibi olan Ricky Gervais’dir. Dizi çok beğenilince ikinci sezon için çoktan çalışmalara başladı. İlk sezon 6 bölümden oluşan diziyi bir günde bile çok rahat bitirebilirsiniz.

8- The Witcher

Netflix dizi önerileri listemizde orta dünya karakterlerini konu alan bir dizi yer alıyor. Elfler, devler, cüceler eğer bu ırkları dizi ve filmlerde görmeyi seviyor iseniz The Witcher mutlaka izlemeniz gereken bir dizidir. Aynı isimli kitabın uyarlaması olarak karşımıza çıkan dizi dünyada en çok sevilene diziler arasında gösteriliyor. Bilgisayar oyunu da olan bu dizi sizleri ekrana kilitleyecek.

9- Lucifer

Dizinin hem hikayesi hem de müzikleri sizi kendisine hayran bırakacak. Cehennemden sıkılan şeytan, bir karar alır ve Los Angeles şehrinde yaşamaya karar verir. İçimizdeki şeytanın yaramaz hikayesi sizleri harika vakitler geçirmeye davet ediyor.

10- The Crown

En iyi netflix dizi önerileri listemizin son dizisi İngiltere’den geliyor. Kraliyet ailesinin hayatını merak ediyor musunuz? Eğer merakınızı gidermek istiyor iseniz İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in gençliğinden, kraliçe olduğu ana kadar tüm hikayeyi bu dizide bulabilirsiniz. Her sezonda dönem atlaması olmasından dolayı oyuncu kadrosunda güncellemeler yapılıyor. Sürükleyici bu dizinin fanı olacaksınız.

Yorum Yap

Yorum Yap