1. Ana Sayfa
  2. En'ler
  3. Sizi Sağlıklı Bir Vücuda Sokacak En İyi Diyet Uygulamaları

Sizi Sağlıklı Bir Vücuda Sokacak En İyi Diyet Uygulamaları

en-iyi-diyet-uygulamaları

Size sağlıklı bir görünüm kazandıracak en iyi diyet uygulamaları listemiz ile karşınızdayız. Diyet yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız bu uygulamalar tam size göre. En iyi diyet uygulama listesinde yer alan mobil uygulamalardan birini seçerek planınızı oluşturabilirsiniz. Kalori ölçen ve su içmeniz gereken zamanları da söyleyen bu uygulamalar ile kısa sürede fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Diyet için kararlı olmak ve tuttuğunuzu bir an önce koparmak istiyorsanız mobil uygulamaları deneyebilirsiniz. Tüm zamanların en iyi diyet uygulaması da seçilen bu uygulamalar ile kısa sürede şekle girebilirsiniz. En iyi mobil diyet uygulamaları listemize hemen göz atın ve planınızı uygulamaya koyun.

En İyi Diyet Uygulamaları: FatSecret

en-iyi-diyet-uygulamaları

Yediği her yemeğin kalori takibini yapmak isteyenlerdenseniz FatSecret tam sizlik bir uygulama demektir. FatSecret sayesinde gittiğiniz restoranlardaki yemeklerin bile kalorisini öğrenebileceksiniz. Uygulama içerisinde yer alan barkod okutma teknolojisi ile her besinin kalorisini öğrenebilirsiniz.

Barkod okutmanın yanı sıra uygulama içerisine yediğiniz yemeklerin görsellerini de ekleyebilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde aldığınız kaloriyi kolayca hesaplama şansına sahip olacaksınız.

BodyFast

en-iyi-diyet-uygulamaları

En iyi diyet uygulamaları arasında en popüler olanlardan biri de BodyFast uygulamasıdır. Aralıklı oruç diyeti için de oldukça uygun olan bu uygulamada diyet koçuna da sahip olabileceksiniz. Uygulama içerisinde kalori takibi yapabileceğiniz özel bir nokta da bulunuyor. Bu sayede günlük kalori miktarınızı hiç zorlanmadan ölçebilirsiniz.

Uygulamada aynı şekilde günde kaç litre su içtiğinizi kaydeden bir takip alanı da mevcuttur. Sağlıklı kilo vermek adına size yardımcı olacak bu uygulamayı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Habitminder

en-iyi-diyet-uygulamaları

En iyi diyet uygulaması denildiğinde akıllara ilk olarak Habitminder geliyor olabilir. Bu da uygulamanın uzun zamandır alanındaki en iyilerden biri olduğunun da göstergesidir. Habitminder ile diyetiniz için aradığınız yardımcı elemanı bulabilirsiniz. Uygulama, yürüyüş sıklığından su içme oranına dek pek çok şeyi kayıt altına alarak size yardımcı oluyor.

Uygulamada aynı zamanda nefes alma düzeninizin de kaydedildiği özel bir alan bulunuyor. Sağlık uygulamaları arasında da yer alan Habitminder’ı ücretsiz ednebilirsiniz.

En İyi Diyet Uygulamaları: Foodvisor

en-iyi-diyet-uygulamaları

Foodvisor da yemeğinizin fotoğrafını çekerek bilgi alabileceğiniz oldukça etkili bir mobil uygulamadır. Diyet yapmaya yeni başlayanlar için birebir olan bu uygulama ile sağlıklı besinler de tüketebileceksiniz. Uygulama içerisinde egzersiz durumunuzu da kaydedebileceğiniz bir alan bulunuyor. Bu sayede kilo verme sürecinizde her şeyinizi kaydetme imkanı bulabileceksiniz.

Foodvisor ile çektiğiniz öğünleriniz için uzmanlar tarafından sunulan faydalı tavsiyeleri de alabileceksiniz. Uygulamayı tüm mobil cihazlara ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DiyetKolik

en-iyi-diyet-uygulamaları

En iyi diyet uygulamaları iPhone cihazınıza özel uygulamalar ile de karşınıza çıkıyor. DiyetKolik sayesinde kısa sürede size iyi gelecek besinleri bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra uygulama içerisinde yer alan size özel alanlara egzersiz bilgilerinizi de girebilirsiniz. Günlük su tüketme alışkanlığınızı da kaydedebileceğiniz bu uygulama kalori sayacı olarak da işlevseldir.

DiyetKolik sayesinde günlük öğünlerinizin kalorileri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bunların haricinde yine uygulama içerisinde sağlıklı diyet yemekleri tarifleri de bulabilirsiniz. Diyet programınızı keyifli hale getirmek istiyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YAZIO Kalori Sayacı

en-iyi-diyet-uygulamaları

En iyi diyet uygulamaları arasında YAZIO Kalori Sayacı isimli popüler uygulama da yer alıyor. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra size özel olarak hazırlanan grafikler ile bilgi sahibi olmanız amaçlanıyor. Diyet programınız doğrultusunda uygulamaya giriş yaparak günlük aktivitelerinizi kaydedebilirsiniz. Böylece uygulama size en iyi gelecek istatistiksel verileri sunacaktır.

YAZIO ile günlük alacağınız kalori miktarını da kolayca hesaplayabilirsiniz. Böylece kısa sürede sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Yorum Yap

    Yorum Yap