İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bunları Biliyormusunuz?
  3. Dijital Dünyanın En Genç İsimlerinden Halil İbrahim Er

Dijital Dünyanın En Genç İsimlerinden Halil İbrahim Er

halil-ibrahim-er

Dijital dünyada aktif olanlar Halil İbrahim Er hakkında mutlaka bilgi sahibidirler. 1996 yılında dünyaya gelen Er, genç yaşına rağmen sektörde önemli bir mevkide bulunuyor. Biz de bu genç beynin hayatına şöyle bir göz atalım ve onun hakkında bilinenleri derleyip toplayalım istedik. Hayatı boyunca her zaman öğrenme odaklı olan Halil İbrahim’in hayatı belki bir yerde size de ilham olacaktır.

Dijital pazarlama ve SEO alanında uzman bir bakış açısına sahip olan Er, bu alanlarda her daim kendini geliştirme odaklı olmuştur. Üstelik kendisi tam tamına 10 seneyi aşkın bir süredir de bu işin içerisindedir. Hadi, bu genç girişimcinin hayatına gelin biraz daha yakın plandan bakalım.

Halil İbrahim Er Kimdir?

halil-ibrahim-er

Halil İbrahim Er kimdir sorusuna 1996 yılında dünyaya gelmiş ve dijital pazarlama alanında önemli adımlar atmış bir isimdir şeklinde bir yanıt verebiliriz. Kendisi, site biyografisinde de ünlü düşünür Konfüçyüs’ün şu sözünden alıntı yapmıştır: “Eğer sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız.” İşte tam da bu cümlede olduğu gibi Er de bu sektörde sevdiği işi yaptığını düşünmektedir.

Genç yaşına rağmen 10 seneyi aşkın tecrübeyi barındıran Er, küçük yaşlarından itibaren SEO ve dijital pazarlama alanına ilgi duymuştur. Yaşıtlarının büyük bir kısmı daha farklı şeylerle ilgilenirken Er’in amacı bu sektörde uzmanlaşmak olmuştur. Geçmişte kendi sitesini kurarak işe başlayan genç yetenek, günümüzde arkasında 500’den fazla sitenin yönetimini ve düzenlemesini bırakmıştır.

Halil İbrahim Er Kariyer Basamaklarını Tırmanıyor

Söz konusu SEO olduğunda ülkemizdeki önemli isimler arasında yer alan Halil İbrahim Er’in kariyerine şöyle bir yakından bakalım istedik. Halil İbrahim Er, ilk etapta forumlarda iş yaparak bu alanda çalışmak için ilk temel adımları atmıştır. Daha sonrasında öğrendiklerini pratiğe dökmek isteyen Er, kendine ait bir site açmıştır. Maç yayınlarının verildiği bu sitede uyguladığı SEO ile başarılı olan genç isim, öğrenme aşkını dizginlemeyerek yoluna devam etmiştir.

Dijital pazarlama alanında önemli işler yapmayı kafasına koyan Er, yeteneklerini ve becerisini kanıtladığı pek çok işte yer almıştır. Halil İbrahim, ilk kurumsal iş tecrübesini de ülkemizin dev firmalarından olan gittigidiyor.com ile elde etmiştir. Bu işten sonra da aktif bir şekilde çalışma hayatına devam eden Er, arkasında pek çok başarılı site bırakmıştır.

SEO Alanında Devam Eden Kariyer

halil-ibrahim-er

Halil İbrahim Er, SEO çalışmalarını devam ettirdiği bir şirkette hala görev almaya devam ediyor. SEO uzmanı olarak bu alanda faydalı hizmetler sunan genç isim, şirket bünyesinde 14 siteyi idare ediyor. Çalıştığı sitenin web sitelerini ve paravan sitelerini yükselişe geçiren Er, bu alandaki tecrübelerini de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Geçtiğimiz dönemlerde https://www.halil.com.tr/ isimli siteyi kuran Er, bu sitede bildiklerini herkesle paylaşmayı tercih ediyor. Herhangi bir kar amacı gütmeden dijital pazarlama ve SEO konusundaki engin bilgilerini paylaşan Halil İbrahim Er’e biz de buradan şükranlarımızı sunuyoruz.

[irp posts=”4468″ name=”Girişimciliğin Yeni Yüzü Dijital Girişimcilik İçin 5 Önemli Nokta”]

Dopinger TR Yolculuğu

halil-ibrahim-er

Halil İbrahim Er’in dijital pazarlama ve SEO konusundaki pek çok engin bilgisine https://www.dopinger.com/tr adresinden de ulaşabilirsiniz. Dopinger TR, dijital pazarlama, SEO ve performans ajansı olarak bu sektörde profesyonel hizmet sunan bir kuruluştur. Aynı şekilde Dopinger TR YouTube kanalına da abone olarak Er tarafından verilen önemli SEO derslerine de katılabilirsiniz.

SEO ve dijital pazarlama konusunda öğrenmeniz gereken pek çok şeyi bu kanalda bulabilmeniz mümkündür. Halil İbrahim Er ve başarılarının bir kısmını sizlerle paylaştık. Siz de bu yolda ilerlerken Er’i kendinize örnek alabilirsiniz. Açıkçası biz, kendisinin tecrübelerinden ve genç yaşına rağmen edindiği mevkiden fazlasıyla etkilendik.

 

Yorum Yap

Yorum Yap