İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bunları Biliyormusunuz?
  3. Çocuk Kanından Elde Edilen Adrenochrome Nedir?

Çocuk Kanından Elde Edilen Adrenochrome Nedir?

adrenochrome-nedir

Son günlerde sıklıkla karşımıza çıkan Wayfair skandalı, adrenochrome nedir sorusunu da akıllara getiriyor. Ünlüler ve saygın kişiler tarafından kullanılan bu madde, genç bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Adrenochrome nedir Sandra Bullock tarafından yapılan açıklamalardan anlayabiliriz. Genç ve sağlıklı bir cilt için kullanılan bu maddenin elde edilme yöntemi de ağızları açıkta bırakıyor.

Ünlü oyuncu Bullock tarafından yapılan açıklamalarda bu maddenin Kore’de sünnet edilen çocuklardan alındığı dile getirilmişti. Andrenochrome, çocuklarda korku ve heyecan ile salgılanan adrenalinden elde edilen bir madde olarak tanımlanıyor. Ne yazık ki bu maddenin elde edilmesi yolunda farklı yöntemlerin de uygulandığı iddia ediliyor. Gelin, andrenochrome konusunda daha da yakından bakalım.

Adrenochrome Nedir?

adrenochrome-nedir

Adrenochrome nedir sorusu henüz kısa bir süre önce Hollywood’un ünlü oyuncularından olan Sandra Bullock ile gündeme geldi. Bullock tarafından yapılan bir açıklamada yetenekli oyuncunun gençlik iksirini bu maddeye borçlu olduğu söylendi. Adrenochrome maddesinin de Kore’de sünnet edilen küçük çocukların derilerinden alındığı belirtildi. Bu madde, korku ve heyecan faktörüne bağlı olarak salgılanan epinefrinden elde ediliyor.

Özellikle de 0-9 yaş aralığında bulunan çocuklardan elde edilen bu madde, adrenalin patlaması adıyla da biliniyor. Bunun için de aslında çocukların ileri derecede adrenalin salgılaması bekleniyor. Sandra Bullock, her ne kadar konunun yalnızca Koreli sünnet edilen çocuklar ile sınırlı kaldığını söylese de bu konudaki iddialar oldukça büyük.

Wayfair İddiaları ile Gündeme Gelen Adrenochrome

adrenochrome-nedir

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan korkunç iddialardan biri de Wayfair isimli ABD firmasının çocuk ticareti yapması ile ilgiliydi. Daha önce de Pizzagate skandalı ile yankılanan ABD, pedofili iddiaları ile çalkalanıyor. Yalnızca ABD ile sınırlı kalmayan bu iddialar ülkemizde de Trendyol üzerinden yürütülmeye çalışılmıştı. Fakat hem Wayfair hem de Trendyol tarafından yapılan açıklamalar ile pedofili ve çocuk ticareti iddiaları reddedildi.

https://www.youtube.com/watch?v=ayww-oei55Q

Wayfair iddialarının gündeme gelmesi akıllara hemen adrenchrome maddesini de getirdi. Bunun en büyük nedeni de özellikle mülteci çocuklarının adrenochrome maddesini elde etmek için kullanıldığı iddiasıydı. Yani bazı komplo teorisyenlerine göre Wayfair ve benzeri siteler üzerinden kayıp çocukların ticareti yapılıyor ve aynı zamanda adrenochrome maddesi de bu çocuklara yapılan işkenceler ile elde ediliyor.

Pizzagate adrenochrome nedir aramalarında da ilk sırada yer alan skandal iddiaları arasında yer alıyor.

Adrenochrome Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

adrenochrome-nedir

Gelelim iddialara dahilinde en çok tartışılan noktalardan birine; adrenochrome maddesinin nasıl elde edildiği sorusuna. Adrenochrome, iddialara göre 0 ila 9 yaş arasındaki çocuklara işkence edilerek elde ediliyor. İşkenceye maruz kalan kurbanların da ölüm süreleri olabildiğince uzun tutuluyor.

adrenochrome-nedir

Uzun süren işkenceler nedeniyle kurbanın adrenalin patlaması yaşamasına izin veriliyor. Bu işlem ne denli uzun tutulursa kurbandan alınan adrenochrome miktarı da o denli fazla oluyor. Kurbanın hayatını kaybetmesi ile birlikte de boynun arka tarafından şırınga yardımı ile ihtiyaç duyulan adrenochrome maddesi alınmaya başlanıyor.

Adrenochrome nedir ne için kullanılır sorusuna cevap olarak güzellik sektörünün en önemli uygulamalarından biri tanımını yapabiliriz.

Bağımlılık Yapan Bir Madde

adrenochrome-nedir

Adrenochrome nedir ekşi aramalarında da bu maddenin önemli ölçüde bağımlılık yaptığı söyleniyor. Yani bu maddeyi enjekte ettiren kişilerin bir kısmı bu maddeye ileri derecede bağımlı olabiliyorlar. Üstelik adrenochrome maddesinin kullanıldıktan bir müddet sonra bırakılması da kişinin daha çabuk bir şekilde yaşlanmasına neden olabiliyor.

adrenochrome-nedir

Ortaya atılan bir diğer iddia da pandemi süresince adrenochrome maddesine ulaşamayan ünlülerde yaşlanma belirtilerin gözlemlenmesi olmuştur. Tarihin belli noktalarında da Kanlı Kontes ve Korkunç İvan gibi isimlerin de bu maddeyi kullanarak genç kalmaya çalıştıkları iddia edilmektedir.

Elbette bu detayların hangileri doğru hangileri yanlış ve wayfair skandalı bu olayın neresinde yer alıyor henüz bilemiyoruz. Fakat bilinen bir gerçek var ki o da bu maddenin ünlüler dünyasında yaygın olarak kullanıldığı Ayrıca maddenin adrenelinden de üretildiği açık bir şekilde söyleniyor. Sandra Bullock haricinde bu maddeyi kullananların arasında Lady Gaga, Madonna, Tom Cruise, Keanu Reeves, Tom Hanks ve Brad Pitt gibi isimlerin de olduğu söyleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap